Program Bilgisi:

İşletmeler, müşteriler ve bireyler arasında paylaşılan kablosuz iletişim dünyasında, Lambton College Kablosuz Ağı iki yıl, dört dönem Ontario Koleji Lisansüstü Sertifika mezunları kablosuz cihazların yapılandırılması ve entegrasyonu için gerekli becerileri ile hazırlar. Öğrenciler kablosuz ağların tasarımı, işletimi ve yönetiminde en ileri teknolojiler hakkında eğitim almayı ve bunlardan öğrenmeyi bekleyebilirler.

Müfredat ağlar, sunucular, gömülü sistemler ve diğer kablosuz teknolojiler gibi kablosuz ilgili alanlarda veri toplanmasına ve aktarılmasına odaklanacaktır. Son dönem, bir destek projesi veya kooperatif eğitimi çalışma dönemi aracılığıyla tüm öğrenme çıktılarını geliştirecektir. Kablosuz bilgi ağlarını destekleyen ve yöneten bir çeşitlilikte veya kablosuz sunucu girişimcisi olarak çalışan mezunlar, birçok heyecan verici kariyer için gerekli becerileri öğreneceklerdir.

Bu Lambton College programı, Mississauga, Ontario’da lisanslı bir özel kariyer koleji olan Queen’s College’a (PDF) lisanslanır ve verilir. Mississauga’daki Lambton’da kayıtlı olan öğrenciler bir devlet üniversitesinin öğrencileri olup, Mississauga’daki Queen’s College kampüsünde tamamlanan tüm Lambton College kursları için Lambton College’dan tam kredi alacaklardır. Program mezuniyet gereksinimlerini karşılayan öğrenciler Lambton College’dan bir lisans ile mezun olacaklardır.

Kabul Şartları:

  • Elektronik Bilimi Mühendisliği, Bilgi Bilimi Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi Mühendisliği, Yazılım Bilimi Mühendisliği, Telekomünikasyon Bilimi Mühendisliği veya ilgili bir disiplin alanında üniversite diploması.

veya

  • Bir üniversite diploması veya elektronik, elektrik veya bilgisayar teknolojisinde ileri diploma.

*Kabul süreci rekabetçidir ve asgari akademik koşulları karşılamak kabulü garanti etmez.

Gerekli İngilizce Seviyesi:

Başvuru sahipleri aşağıdaki puanlardan birini sunarak dil yeterliliğini göstermelidir:

  • 6.5 IELTS
  • TOEFL iBT 79
  • Lambton Institute of English yerleştirme sınavının geçilmesi.
  • %100 İngilizce olan bir bölümden lisans mezunu olunması.

*Minimum İngilizce gereksinimlerini karşılamak kabul edilmeyi garanti etmez. İngilizce yeterlilik puanları daha yüksek olan öğrenciler, kabul değerlendirme sürecinde öncelik kazanacaktır.

Scroll to Top
Scroll to Top