Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Hizmetleri, her yaştan ve her sektörden adayın kariyer gelişim sürecinde katılabileceği tüm kültürel değişim, eğitim ve çalışma programlarını kendisine sunmaktadır. Bununla beraber bu programlardan en verimli şekilde faydalanabilmesini sağlamak amacıyla tüm dünyada birçok eğitim kurumunun ve işverenin de Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Hizmetleri’nin katılımcıları ile tanışma anından itibaren etik yönlendirme anlayışı çerçevesinde doğru ve güler yüzlü danışmanlık hizmeti, eğitim ya da çalışma programları süresince devam etmektedir. Bu sayede katılımcıyı daha yakından tanıyarak kişiye özel bireysel hizmet vermekte ve gereksinimlerini en verimli şekilde karşılamaktadır.

Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, bünyesinde 2002 yılından beri var olan deneyimini analiz edip sizlere aktarmayı hedef edinmektedir.

Misyonumuz; ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizleri bilgilendirmek, dünyaya açılan kariyer pencerenizden güvenle bakmanızı ve pencerenizden ötesini daha net görebilmenizi sağlamaktır.

Scroll to Top
Scroll to Top