En az lise mezunu musunuz? Ehliyetiniz var mı? Yaşınız 18 – 27 arasında mı?

Çocukları seviyor musunuz?

O zaman geç kalmadan bizimle mutlaka görüşün!

Amerikan Hükümeti tarafından yetkilendirilmiş sponsor kurumlar tarafından organize edilen J1 vizesi çatısı altında katılabileceğiniz bir kültürel değişim programıdır.

Öğrenmeye en açık olduğunuz yaşlarınızı en verimli şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? Sadece bayan adayların katılabileceği bu kültürel değişim programında en önemli kriter çocukları çok seviyor olmanız ve Amerikan Kültürü’nü öğrenmeye açık olmanızdır.

Amerika Aupair programı sizlere 12 / 18 / 24 ay süresince Amerikan vatandaşı bir ailenin Amerika’daki evinde, onların uluslar arası kızı olarak yaşamanızı ve bu sırada Amerikan kültürünün en önemli parçalarından biri olan İngilizcenizi geliştirmenizi ve yepyeni arkadaşlıklar kurmanızı sağlar.

Amerika Aupair Programına Katılabilir Miyim?

  • 18-27 yaşları arasında
  • En az lise mezunu
  • Günlük konuşmayı yürütebilecek İngilizce seviyesine sahip
  • Ehliyeti olan
  • Sigara kullanmayan
  • Çocukları seven

bir kişiyseniz iseniz yılın istediğiniz günü programımıza kayıt yaptırabilirsiniz

SOSYALLEŞİN! Kendinizi güvende hissedeceğiniz ve size bir aile ortamı sunacak bu programımız, var olan İngilizce dilinizi geliştirmenin yanı sıra sosyal anlamda da oldukça faal olmanızı sağlayacak. Boş zamanlarınızda bol bol gezin; isterseniz yerel danışmanınız sayesinde tanışacağınız Aupair arkadaşlarınızla, isterseniz gittiğiniz eğitim sertifika programında edineceğiniz arkadaşlarınızla ya da ailenizle… Bu yaşınızı bir daha yaşama şansınız olmayacak, o nedenle her anınızı mümkün olduğunca verimli geçirin.

GÜVENDESİNİZ! Programın en önemli unsurlarından biri de programa katılmak isteyen ailelerin sponsor kurumlar tarafından özenle incelenip uygunluğu onaylandıktan sonra programa dahil edilmesidir. Karşılıklı olarak en iyi anlaştığınız aile ile harika bir yıl geçirin.

ÖĞRENİN! Her fırsatta yeni şeyler öğrenin. Kurslara gidin, kültürel gezilere katılın, araştırın, tanıyın, gözlemleyin, yaşayın. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğine siz bile inanamayacaksınız.

SEVİN!  Program süresince zamanınızın büyük kısmını geçireceğiniz çocuklarla kendi kardeşiniz gibi ilgilenin. Onlarla oyunlar oynayın, derslerine yardımcı olun, gezilere götürün. Her anınızı keyifli hale getirmek sizin elinizde.

PAYLAŞIN! Bir yılınızı paylaştığınız aileniz ile sadece zamanınızı değil kültürümüzü de paylaşın. Yapacağınız yemeklerle, yanınızda götüreceğiniz resimlerle, dinlediğiniz müzikle, izlediğiniz filmlerle, sanatımızla, gelenek göreneklerimizle, doğal davranışlarınızla Türk kültürümüzü ailenize tanıtabilirsiniz.

Scroll to Top
Scroll to Top