Work and Study programı, Avustralya’daki dil eğitimi aldığınız süre boyunca, ücretli olarak çalışmanıza izin veren bir eğitim – çalışma programıdır. Work and Study programı kapsamında iş bulma hizmeti de verilir. Program, size Avustralya’da çalışma ortamını hazırlayarak, alınan dil eğitimine ek olarak pratiğinizi artırmayı amaçlar. Avustralya’da okumak ve çalışmak isteyen herkes için heyecan verici bir fırsattır.

Katılımcılar günlük yoğun İngilizce sınıflarına katılır (Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge hazırlık) ve Pazartesi’den Cuma’ya (8:30 – 12:50 veya 8:30 – 14:30 ) kadar düzenli bir eğitim takvimini takip eder. Katılımcılar yılın herhangi bir pazartesi günü kurslarına başlayabilir ve kurslar 25 ila 52 hafta süresince olabilmektedir.

Bu program;

  • İngilizcenizi en doğru ve akıcı bir şekilde kullanmanıza,
  • Hedeflediğiniz mesleğe ilk adımlarınızı başarılı bir şekilde atmanıza,
  • Hedeflediğiniz iş ortamındaki İngilizcenizi geliştirmenize,
  • Farklı kültürleri tanımanıza,
  • Farklı ülkeden insanlarla çalışarak sosyal yeteneklerinizi geliştirmenize,
  • Kendi becerilerinizi keşfetmenize,
  • Kendi ayaklarınızın üzerinde durarak özgüveninizi geliştirmenize olanak sağlar.

Avustralya güney yarım kürede yer alan bir ada ülkesidir. Avustralya karada ve suda olmak üzere 8.686.850 km2’lik bir alana kurulmuştur. Çevresinde 25.760 km sahil şeridi vardır. Aborjinler ülkesi olarak anılan Avustralya zaman içerisinde doğal güzelliklerini, eğitimle birleştirerek ekonomisini en üst seviyelere çıkarmıştır. Aynı zamanda dünyanın en güvenli ülkelerinden olan Avustralya’da yaşamak size daha olumlu bir bakış açısı katacaktır. Bu muazzam yaşam deneyiminizle birlikte Work and Study programı ile dil eğitiminizi de tamamlamak ideal bir kariyer planı için başarılı adımlardan olacaktır.

Kimler Katılabilir?

Programa katılabilmeniz için en az 6 aylık dil eğitimine kayıt yaptırmalısınız.

Günlük konuşmayı yürütebilecek İngilizce seviyesine sahip olmak gerekmektedir. Adaylar, ön kayıt giriş sınavına tabi olup, bu bize sizlerin programa yeterliliğiniz olup olmadığını gösterecektir. Yetersiz iseniz, Work and Study programına başlamadan önce yoğun bir genel İngilizce programına dâhil olmanız gerekmektedir.

İş yerleştirmeniz Türkiye’de de belli olabileceği gibi siz Avustralya’ya vardıktan sonra da yapılabilmektedir.

Çalışmak istediğiniz sektörde iş deneyiminizin olması iş yerleştirmenizi kolaylaştıracaktır.

Scroll to Top
Scroll to Top