Avustralya’da Work and Study (Çalışma ve Eğitim) programına katılmanın en büyük avantajı dil eğitiminizi alırken çalışma izninizin de olmasıdır. Avustralya’da son derece başarılı okullardan dil eğitimi alır, çalışarak pratik yapar, ayrıca kısa sürede sosyal bir çevre edinir, yaşam masraflarınıza da katkıda bulunursunuz.

Avustralya resmi dili İngilizce olan en muazzam ülkelerdendir. Ülkenin iklimi, adaya özgü canlıları (kanguru, koala gibi), muhteşem plajları ve tüm bu doğa güzelliklerinin yanı sıra eğitime verdiği büyük destek ile gelişen ülke ekonomisi ve modernliğiyle de tanınır. Bu farklılıklar sizin eğitiminizi alırken kazanacağınız iş ve hayat tecrübesinin önemini de arttırmaktadır.

18 yaşın üstünde, İngilizce seviyesi orta düzeyde olan herkes bu programa katılabilir. Eğer İngilizceniz orta seviyenin altındaysa, dil eğitiminize başlar ve İngilizcenizi istenilen seviyeye getirdikten sonra da çalışmaya başlayabilirsiniz.

Size sunulacak işler öncelikle özgeçmişinizi dikkate alarak, iş deneyimlerinize göre seçilecektir. Genel olarak oteller, restoranlar, ofis işleri, mağazalar, halkla ilişkiler gibi turizm ağırlıklı sektörde olacaktır.

Avustralya’da alacağınız dil eğitimi ve aynı zaman içerisine yapacağınız iş deneyimi sayesinde oldukça akıcı bir şekilde konuşabileceğiniz İngilizce ile hayatınıza istediğiniz gibi bir yönlendirme yapabilecek donanıma sahip olacaksınız.

Explore Avustralya’da hem eğitim alabileceğiniz hem de çalışabileceğiniz bu program konusunda oldukça kaliteli okulların temsilciliğini yaparak sizlerin en güvenli şekilde kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacaktır.

 

 

Scroll to Top
× WhatsApp İletişim Hattı