9 Adımda Avustralya…

  1. Adım: Avustralya Work and Study programıyla ilgili yeterli donanıma sahip danışmanlarımız tarafından eğitim durumunuz, İngilizce dil seviyeniz, kariyeriniz ile ilgili beklentileriniz incelenir ve programa katılabilmeniz için işlemlere başlanır.
  2. Adım: Sizin beklentileriniz doğrultusunda eğitim alacağınız okulu birlikte seçer ve kayıt işlemlerini yaparız.
  3. Adım: Okuldan gelen kabul belgeniz ile birlikte size ayrıntılı bir şekilde vereceğimiz bilgiler doğrultusunda vize dosyanız hazırlanır. Avustralya Konsolosluğuna gönderilir.
  4. Adım: Vizeniz onaylandığı takdirde Avustralya Konsolosluğundan gelen Sağlık raporları yine konsolosluğun bildirdiği hastanelerden ve doktorlardan randevu alınarak tamamlanır. Konsolosluğa gönderilen sağlık raporlarınız sonrasında pasaportunuz vizesiyle birlikte Konsolosluk tarafından Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı ofisine gönderilir.
  5. Adım: Avustralya’ya ayrıntılı bir şekilde gidiş oryantasyonunuz verilir.
  6. Adım: Okulunuzun başlangıç tarihine uygun uçuş organizasyonunuz yapılır. Avustralya’ya gidiş sonrasında tercihiniz doğrultusunda havaalanı karşılamanız yapılır ve konaklamanıza yerleştirilirsiniz.
  7. Adım: Sizinle birlikte belirlediğimiz okulda haftanın ilk günü itibariyle öncelikle seviye sınavına girer ve hangi seviyedeyseniz ona göre eğitiminize başlarsınız.
  8. Adım: Dil eğitiminiz iş görüşmeleri yapabileceğiniz seviyeye geldikten sonrada iş yerleştirmeniz gerçekleşir ve düzenli olarak çalışmaya başlarsınız.
  9. Adım: Avustralya Work & Study programını tamamlayıp Türkiye’ye döndükten sonra deneyimleriniz ile birlikte sizleri ofise bekleriz.

 

 

Scroll to Top
× WhatsApp İletişim Hattı