Program Bilgisi:

Pazarlama Yönetimi – Profesyonel Satış Lisansüstü Sertifika programı, üniversite ve üniversite mezunlarını pazarlama veya satış konusunda heyecan verici ve ödüllendirici bir kariyer için hazırlar. Öğrenciler sınıf içi öğrenme ve kooperatif yerleştirme yoluyla özel kariyer uzmanlığı, teknik bilgi ve pratik iş deneyimi kazanır. Öğrenciler ayrıca Google Analytics ve Google AdWords aracılığıyla arama motoru pazarlaması (SEM) ve arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında bilgi sahibi olurlar.

Bu program, Öğrenci Merkezli Karma Öğrenme Yaklaşımı kullanılarak karma bir formatta öğretilir.

Bu Lambton College programı, Ontario, Toronto’da lisanslı bir özel kariyer koleji olan Cestar College (PDF) tarafından lisanslanır ve verilir. Toronto’daki Lambton’da kayıtlı olan öğrenciler bir devlet üniversitesinin öğrencileri olup, Toronto’daki Cestar College kampüsünde tamamlanan tüm Lambton College kursları için Lambton College’dan tam kredi alacaklardır. Program mezuniyet gereksinimlerini karşılayan öğrenciler Lambton College’dan bir lisans ile mezun olacaklardır.

Kabul Şartları:

  • Bir iş ortamında kolej diploması veya eşdeğer bir deneyim.

Gerekli İngilizce Seviyesi:

Başvuru sahipleri aşağıdaki puanlardan birini sunarak dil yeterliliğini göstermelidir:

  • 6.5 IELTS
  • TOEFL iBT 79
  • Lambton Institute of English yerleştirme sınavının geçilmesi.
  • %100 İngilizce olan bir bölümden lisans mezunu olunması.

*Minimum İngilizce gereksinimlerini karşılamak kabul edilmeyi garanti etmez. İngilizce yeterlilik puanları daha yüksek olan öğrenciler, kabul değerlendirme sürecinde öncelik kazanacaktır.

Scroll to Top
Scroll to Top