Program Bilgisi:

İşletme Yönetimi Lisansüstü Sertifikası, yönetim bilgi ve becerilerini genişletmek isteyen üniversite ve üniversite mezunları için tasarlanmış bir programdır.

Öğrenmeye, öğrenci merkezli, sınıf tabanlı pratik bir yaklaşım kullanarak, öğrenciler Kanada veya uluslararası bir iş ortamında başarı için gerekli araçları geliştirmek için gerçek iş deneyimi olan profesörlerle birlikte çalışırlar.

Müfredat, bir kuruluşun stratejik hedeflerine ulaşmak için insan, fiziksel ve finansal kaynakları yönetmek için gerekli bilgi, beceri ve yetenekleri geliştirmek üzere tasarlanmış geniş bir odağa sahiptir. Öğrenciler, pratik Kanada iş deneyimleriyle uğraşırken para kazanmalarını sağlayacak bir çalışma dönemine katılma seçeneğine sahiptir.

Bu program, Öğrenci Merkezli Karma Öğrenme Yaklaşımı kullanılarak karma bir formatta öğretilir.

Bu Lambton College programı, Ontario, Toronto’da lisanslı bir özel kariyer koleji olan Cestar College (PDF) tarafından lisanslanır ve verilir. Toronto’daki Lambton’da kayıtlı olan öğrenciler bir devlet üniversitesinin öğrencileri olup, Toronto’daki Cestar College kampüsünde tamamlanan tüm Lambton College kursları için Lambton College’dan tam kredi alacaklardır. Program mezuniyet gereksinimlerini karşılayan öğrenciler Lambton College’dan bir lisans ile mezun olacaklardır.

Program 2 senelik olup, Eylül, Ocak ve Mayıs aylarında başlangıç yapabilmektedir. Toronto ve Sarnia şehirlerinde bulunmaktadır ve çalışma imkanı sağlamaktadır.

Program için Gereklilikler:

  • Üniversite diploması veya üniversite derecesi.

*Kabul süreci rekabetçidir ve asgari akademik koşulları karşılamak kabulü garanti etmez.

Gerekli İngilizce Seviyesi:

Başvuru sahipleri aşağıdaki puanlardan birini sunarak dil yeterliliğini göstermelidir:

  • IELTS of 6.0 
  • TOEFL iBT 69
  • %100 İngilizce olan bir bölümden lisans mezunu olunması.

*Minimum İngilizce gereksinimlerini karşılamak kabul edilmeyi garanti etmez. İngilizce yeterlilik puanları daha yüksek olan öğrenciler, kabul değerlendirme sürecinde öncelik kazanacaktır.

 

Scroll to Top
× WhatsApp İletişim Hattı