Program Bilgisi:

Hotel & Resort Management Ontario Koleji Lisansüstü Sertifika programı, denetim ve yönetim rolleri için otel ve tatil köyleri sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, endüstri uzmanlığı ve yönetim becerilerinden oluşan yenilikçi bir müfredata katılmayı bekleyebilirler.

İçerik, girişimcilik düşüncesi, muhasebe ve finans, pazarlama ve satış, yiyecek ve içecek, konaklama ve insan kaynakları dahil olmak üzere konaklama endüstrisinin temel direkleriyle ilgilidir. Dersler, programın sonunda doğrudan sektöre geçiş bilgi ve becerisinde öğrencilere, bölümler arasındaki iç ilişkilerin ve süren çeşitli işletme işlevlerinin güçlü bir şekilde anlaşılmasıyla doğrudan sektöre geçiş bilgi ve becerisinde yardımcı olacaktır.

Bu program, Öğrenci Merkezli Karma Öğrenme Yaklaşımı kullanılarak karma bir formatta öğretilir. Bu program öğrencilerin zorunlu eğitim yazılımı satın almasını gerektirir. Bu ücret üçüncü vadede öğrenci hesabına uygulanacaktır.

Bu Lambton College programı, Mississauga, Ontario’da lisanslı bir özel kariyer koleji olan Queen’s College’a (PDF) lisanslanır ve verilir. Mississauga’daki Lambton’da kayıtlı olan öğrenciler bir devlet üniversitesinin öğrencileri olup, Mississauga’daki Queen’s College kampüsünde tamamlanan tüm Lambton College kursları için Lambton College’dan tam kredi alacaklardır. Program mezuniyet gereksinimlerini karşılayan öğrenciler Lambton College’dan bir lisans ile mezun olacaklardır.

Kabul Şartları:

  • Üniversite diploması veya derecesi.

*Kabul süreci rekabetçidir ve asgari akademik koşulları karşılamak kabulü garanti etmez.

Gerekli İngilizce Seviyesi:

Başvuru sahipleri aşağıdaki puanlardan birini sunarak dil yeterliliğini göstermelidir:

  • 6.5 IELTS
  • TOEFL iBT 79
  • Lambton Institute of English yerleştirme sınavının geçilmesi.
  • %100 İngilizce olan bir bölümden lisans mezunu olunması.

*Minimum İngilizce gereksinimlerini karşılamak kabul edilmeyi garanti etmez. İngilizce yeterlilik puanları daha yüksek olan öğrenciler, kabul değerlendirme sürecinde öncelik kazanacaktır.

 

Scroll to Top
Scroll to Top