Program Bilgisi:

Tedarik Zinciri Yönetimi Ontario Koleji Lisansüstü Sertifika programı, başarılı öğrencilerin kimlik bilgilerini artırarak potansiyel işverenlere tedarik zincirinde anlayış, bilgi, beceri ve uzmanlık göstermelerini sağlayacaktır. Ayrıca öğrencilere istihdama hazırlanırken kendi tedarik zinciri kariyer planlarını tasarlama ve üretme yeteneği sağlayacaktır.

Tedarik zinciri stratejik planlama, ağ tasarımı, malzeme taşıma tasarımı ve uygulama ve operasyon unsurlarının öğrenilmesi üzerinde durulur. Program, öğrencilerin uçtan uca tedarik zinciri süreçlerini analiz etmelerini ve tedarik zinciri yürütülmesini kolaylaştırmak ve desteklemek için teknoloji ve yazılım uygulamalarının önemini anlamalarını sağlayacaktır. Öğrenciler, sınıf çalışması, çevrimiçi araştırma, uygulamalı bilgisayar uygulamaları, bireysel ödevler, grup projeleri, topikal sınavlar, projeler ve saha çalışmasının bir karışımını yaşayacaklar.

Program için Gereklilikler:

  • Üniversite diploması veya üniversite derecesi.

*Kabul süreci rekabetçidir ve asgari akademik koşulları karşılamak kabulü garanti etmez.

Gerekli İngilizce Seviyesi:

Başvuru sahipleri aşağıdaki puanlardan birini sunarak dil yeterliliğini göstermelidir:

  • 6.5 IELTS
  • TOEFL iBT 79
  • Lambton Institute of English yerleştirme sınavının geçilmesi.
  • %100 İngilizce olan bir bölümden lisans mezunu olunması.

*Minimum İngilizce gereksinimlerini karşılamak kabul edilmeyi garanti etmez. İngilizce yeterlilik puanları daha yüksek olan öğrenciler, kabul değerlendirme sürecinde öncelik kazanacaktır.

Scroll to Top
Scroll to Top