Program Bilgisi:

Sınıf tabanlı eğitimin geleneksel modları, öğrenme teknolojisindeki gelişmeler ve daha yenilikçi medya formatları nedeniyle hızla değişmektedir. Teknoloji meraklısı öğrenciler ve bugünün çalışanları daha kişisel ve etkileşimli öğretme yolları talep ediyor. Eğitimciler ve endüstri, gelişmekte olan dijital çağdaki öğrencilerin nesillerine daha iyi uyum sağlamak için nasıl öğrettiklerinin önemini görüyor.

Gelişmiş Öğretim – E-Öğrenme ve Öğretim Tasarımı, Ontario College Graduate Certificate, eğitim ve öğretim ortamına etkin bir şekilde entegre edilebilen teknoloji tabanlı, çevrimiçi ve mobil öğrenme araçları ekleyerek eğitim profesyonellerinin pratik becerilerini tamamlar. Bugünün öğrenme yönetim sistemleri gelecekte daha iyi eğitimli bir öğrenci ve çalışanın kilidini açmanın anahtarı olacaktır.

Bir mobil kolej olarak, bu program mobil eğitim teknolojisinde bir lider olmak için Lambton College stratejik zorunluluğu ile uyumludur. Program müfredatı, program ve öğretim tasarımı, geliştirme, değerlendirme ve çevrimiçi kolaylaştırmada liderlik rolleri üstlenebilmek için yüksek vasıflı profesyonel eğitimcilerin artan ihtiyacını karşılamaya odaklanmaktadır. Öğrenciler Artiküle Hikayesi, LMS ‘, Camtasia, Web Konferansı Uygulamaları dahil endüstri standardı çevrimiçi öğrenme araçlarıyla yeterlilik geliştirir.

Bu program, resmi bir sınıf ortamında eğitim verenlerden seminerleri kolaylaştıran, çalışanlarını eğiten veya genel ilgi programları öğreten herkese geniş bir öğrenci grubuna kadar geniş bir yelpazedeki insanlar için tasarlanmıştır.

7-1-7 Programlama Modeli:

2018-2019 akademik öğretim yılından itibaren, Bilgi Teknolojisi Okulu Sarnia kampüsünde yeni bir program modeli başlattı.

Bu model yedi haftalık derslere, bir haftalık bir araya ve daha sonra başka bir yedi haftalık derslere (7-1-7) dayanmaktadır. Bu modelde belirli bir sınav haftası yoktur ancak sınavlar derslerin son haftasında yapılabilir.

İlkbahar ve yaz döneminde dersler sıkıştırılmış bir formatta sunulacaktır. Bu, öğrencilerin ilk yedi haftada (Bahar – Oturum I) bir dizi ders alacak ve sonraki yedi haftada (Bahar – Oturum II) ikinci sınıf alacaktır.

Program 1 senelik olup Eylül ayında başlamaktadır. Sarnia şehrindedir.

2019-2020 yılındaki aralar:

Sonbahar Tatili – 26 Ekim – 30 Ekim
Kış Tatili – 24 Şubat – 28 Şubat
İlkbahar / Yaz Tatili – 22 Haziran – 28 Haziran

Program için Gereklilikler:

Eğitim veya ilgili alanda lisan derecesi.

Gerekli İngilizce Seviyesi:

Başvuru sahipleri aşağıdaki puanlardan birini sunarak dil yeterliliğini göstermelidir:

  • 6.5 IELTS
  • TOEFL iBT 79
  • Lambton Institute of English yerleştirme sınavının geçilmesi.
  • %100 İngilizce olan bir bölümden lisans mezunu olunması.

*Minimum İngilizce gereksinimlerini karşılamak kabul edilmeyi garanti etmez. İngilizce yeterlilik puanları daha yüksek olan öğrenciler, kabul değerlendirme sürecinde öncelik kazanacaktır.

Scroll to Top
Scroll to Top