2002 yılından bu yana her yaz Work and Travel in USA programı bünyesinde üniversite öğrencilerini yönlendiren uzman kadromuz sizi zorla bir işe yerleştirmez. Program kuralları bünyesinde sizin beklentilerinizi karşılayabilecek ve sizin niteliklerinize uygun olan işyerinizi listemizden seçip başvuru yapma hakkınız vardır.

Sizleri işveren ve konsolosluk vize mülakatlarına özenle hazırlarız. Evraklarınız büyük bir titizlik ile kontrol edilir ve her aşamada size sağlıklı yönlendirmeler yaparız.

Hedefimiz yurt dışı eğitim ve kariyer danışmanlığı bünyesinde 2002 yılından bu yana var olan deneyimimizi, en başarılı ve bilinçli bir şekilde analiz edip sizlere aktarmaktır.

Her yaştan ve her sektörden adayın kariyer gelişim sürecinde katılabileceği tüm kültürel değişim, eğitim ve çalışma programlarını size sunmaktayız. Bununla beraber bu programlardan en verimli şekilde faydalanabilmenizi sağlamak amacıyla tüm dünyada birçok eğitim kurumunun ve işverenin de Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Hizmetleri’nin katılımcıları ile tanışma anından itibaren etik yönlendirme anlayışı çerçevesinde doğru ve güler yüzlü danışmanlık hizmeti, eğitim ya da çalışma programları süresince devam etmektedir. Bu sayede katılımcıyı daha yakından tanıyarak kişiye özel bireysel hizmet vermekte ve gereksinimlerini en verimli şekilde karşılamaktadır.

Bu nedenle kendimizi sürekli geliştirerek sizlere en güncel bilgileri zamanında aktarır, ihtiyaçlarınızı doğru belirler ve kariyer yolunuzda en sağlam adımları atmanızı sağlarız.

Alanında uzman ve bilinçli eğitim danışmanlarımız sizinle ilk tanışma anından itibaren sürekli güler yüzlü ve anlayışlı bir yaklaşım ile sizi bu stresli yolda hiçbir zaman yalnız bırakmaz.

Explore ile hayat yolunuzun hep aydınlık olması dileği ile…

Scroll to Top
Scroll to Top