Roma Tre Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ile ortak bir çalışma içersinde organize edilen Roma’da İtalyanca ve Mimarlık eğitimi programımız 21 Temmuz – 01 Ağustos tarihleri arasındadır.

Mimaride ve arkeolojide oluşan yeni teknikleri öğretmeyi hedefleyen 3 boyutlu grafik kayıt dersleri,  mimarlık, arkeoloji ve mühendislik bölümlerinden mezun olmuş ya da öğrenciliği devam eden kişiler için oldukça uygundur.

Konusunda uzman okutmanlar tarafından verilen dersler: entegre dokümantasyon, 3D dokümantasyon (görüntü temel modelleme), fotogrametri ve fotoğraf kalitesinde dijital modelleme hazırlanması size mesleğinizde yeni ufuklar açacak ve etkili bir sertifika edinmenizi sağlayacaktır.

Teorik ve metodolojik dersler mevcut projelerin vaka çalışmaları ile sunulmaktadır. Uygulamaları dersler Roma İmparatorluk Forumları Arkeolojik Alanı’nda yürütülmektedir. 3 – 4 kişilik guruplar halinde çalışan öğrenciler pratik dersler boyunca dijital dokümantasyon, görüntüleme ve 3D modelleme projelerini tamamlar.

Eğitim süresince üniversitenin mimarlık bölümü teknoloji laboratuarından da yaralanabileceğiniz programımız size gerçek bir üniversite atmosferinde profesyonel bir program sunar.

 

 

 

 

 

Scroll to Top
× WhatsApp İletişim Hattı