Avustralyalı Bir Aileyle Birlikte Yaşayarak İngilizce Öğrenme Fırsatı…

İngilizce öğrenmek isteyip bütçesi sınırlı olan tüm bayanların faydalanabileceği Demi Pair programı, hem dil eğitimi almanızı hem de Avustralyalı bir aile ile birlikte yaşamanızı sağlayacaktır. Bu program sayesinde Avustralya kültürüyle İngilizce eğitimi almanızın yanında, konaklama masrafınız da olmayacağı için size aile tarafından verilen cep harçlığıyla da yaşamınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Demi Pair programı ile haftada en az 20 derslik İngilizce eğitimine katılmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Avustralyalı bir aile ile yaşayarak, onların çocuklarıyla ilgilenmek ve hafif ev işlerini yapmaktan sorumlu olacaksınız. Bu sayede konaklama ve günde 3 öğün yemek maliyetiniz olmadan, üstüne gelir de elde edebileceksiniz.

Demi Pair programı sayesinde Avustralya kültürünün direk içinde olma avantajı!..

İngilizce eğitimini Avustralya’da almak isteyen, 20 yaş üstü tüm bayanlar Demi Pair programından faydalanabilir.

Avustralya’da alacağınız dil eğitimi, aynı zaman içerisinde onların kültürleriyle birlikte sağlayacağınız hayat tecrübesi sayesinde oldukça yenilikçi ve akıcı bir şekilde konuşabileceğiniz İngilizce ile hayatınıza istediğiniz gibi bir yönlendirme yapabilecek donanıma sahip olacaksınız.

 

Scroll to Top
× WhatsApp İletişim Hattı