Okul, Dublin şehir merkezinin yakınında olan alışveriş merkezleri, pubları, tiyatroları, plajları, müzeleri ve gece hayatıyla ünlü Dun Laoghaire’dedir. Dun Laoghaire, yelken ve su sporları açısından İrlanda’nın sayılı merkezlerindendir. Kurs süresince katılımcıların İngilizcelerini  sadece derslerde değil, derslerin dışındaki alanlarda da geliştirmesi hedeflenmektedir. Ayrıca katılımcıların İngilizce becerilerini geliştirmelerinin yanında İngilizce konuşmak için özgüvenlerini geliştirmeleri de sağlanmaktadır. Eğitim, her katılımcının kendi özel yetenekleri göz önüne alınarak verilmektedir.

Kamp Alanı : Dublin Summer Young Learner Centres
Bulunduğu Yer : Dublin, İrlanda
Yaş Aralığı : 11 – 17 Yaş
Kamp Tarihleri : Aile Yanı: 29 Haziran – 15 Ağustos / Yurt: 29 Haziran – 22 Ağustos
Eğitim Türü : Haftada 20 Ders İngilizce

 

Aktiviteler

Hoşgeldin gecesi, akşam çalışmaları, su sporları, takım aktivitelerini aile yanında konaklayan öğrenciler için sunmaktadır.

Hoşgeldin gecesi, disko, akşam çalışmaları, su sporları, takım aktiviteleri, sinema gecesi aktiviteleri de yurtta konaklayan öğrenciler için sunmaktadır.

Geziler

Dublin City gezisi, Aviva Sports Stadium, Rock Climbing Centre, Guinness Storehouse, Airfeld Farm, Bray visit, Glendalough and Wicklow Gaol gezilerini aile yanında konaklayan öğrenciler için sunmaktadır. Dublin City gezisi, Guinness Storehouse, Rock Climbing Centre, National Museum of Ireland, Glendalough and Wicklow Gaol, Aviva Sports Stadium, Bray visit, Glasnevin Museum gezileri de yurtta konaklayan öğrenciler için düzenlenmektedir.

Konaklama & Yemek

1,2,3 kişilik aile yanı konaklaması veya yurt konaklaması sunar. Aile yanı tam pansiyon, yarım pansiyon ve self-catering olarak seçilebilirken yurt konaklamasına yemek dâhil değildir.

Not: Kamp yetkilileri program yeri, başlangıç – bitiş tarihleri, aktiviteler, konaklama türü ve gezilerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Scroll to Top
× WhatsApp İletişim Hattı