İster sahip olduğunuz yabancı dili geliştirin; ister yepyeni bir dil öğrenin! Şimdi tam zamanı!

Dil eğitimi konusunda yeterli donanıma sahip olan deneyimli danışmanlarımız sizin de eğitim durumunuz, dil seviyeniz doğrultusunda size en uygun eğitim süreci ile ilgili net bir şekilde fikir sahibi olmanızı sağlayacak.

Genel dil eğitimi kursları her Pazartesi başlayabilirken; sınava hazırlık, akademik eğitim gibi kursların okullar tarafından belirtilen sabit başlangıç tarihleri vardır.

Okul Seçimi
Bunun en sağlık şekilde yapılabilmesi için öncelikle sizin sahip olduğunuz eğitimler ve beceriler göz önünde bulundurularak, dil eğitiminde ve sonrasında beklentileriniz, şehir yaşam maliyetlerinin uygunluğu ile en doğru bölgeyi seçeceğiz.

Vize
Kayıt yaptırdığımız okuldan gelen kabul belgeleriyle birlikte vize bilgi dosyanızı, sizin hazırlamanız gereken evraklar da eklenerek itinayla hazırlamaya başlarız. Vize için gerekli olan evraklar eposta olarak size iletilir. Vize formunuz, hazırladığınız vize belgeleri ve okuldan gelen kabul belgeleri ile vize dosyanız hazırlanarak bağlı olduğunuz konsolosluk vize bölümünden randevu alarak yapılmalıdır. Kusursuz vize danışmanlığımız sadece size özeldir.

Dil Eğitimi Gidiş Öncesi Bilgilendirme Toplantısı
Dil eğitimi – öğrenci vizesini aldıktan sonra tüm konular ile ilgili gidiş öncesi eğitim toplantımıza size en yakın ofisimizde katılabilirsiniz. Bu toplantıda daha önce sizinle netleştirdiğimiz uçak bileti, sağlık sigortası ve diğer tüm dokümanlar teslim edilir.

Dil Eğitimi Gidiş Sonrası İşlemler
Vizenizin onayı gelmeden önce yapmış olduğumuz uçuş rezervasyonları vize onayınızla birlikte sizin de onayınız ile satın alınır ve uçuş bilgileri aynı zamanda kabul aldığınız okula iletilir.

Tüm bu işlemler bittikten sonra da eğitiminiz süresince Explore Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığında olarak danışmanlığımız devam edecektir.

Scroll to Top
Scroll to Top