10 Adımda İngiltere’de Erasmus Stajı!

İlk Adım: Program başvurusu için ilk yapmanız gereken üniversitenizin erasmus staj onayını almak olacaktır.

İkinci Adım: Onayınızı aldıktan sonra resimli özgeçmişinizi hazırlayıp eposta adresimizden bize ulaştırabilirsiniz.

Üçüncü Adım: Özgeçmişinizi İngiltere sponsorumuz inceledikten ve gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra program katılımınız belirlenir.

Dördüncü Adım: Eğer işveren veya sponsor tarafından talep edilirse, size daha önceden ileteceğimiz gün ve saate cep telefonunuz ya da skype üzerinden yapılacak olan mülakata katılırsınız.

Beşinci Adım: Sponsor veya işveren tarafından yapılacak olan mülakattan başarı ile geçtikten sonra size eposta ile göndereceğimiz formları doldurup bize teslim edebilirsiniz.

Altıncı Adım: İş kabulünüz gelince size eposta ile ileteceğimiz evrakları tamamlamanız ve yine bize ulaştırmanızın ardından yasal program katılım belgeniz İngiltere sponsoru tarafından bize gönderilir.

Yedinci Adım: Size eposta ile göndereceğimiz ‘Vize Başvuru Dosyası’nda yer alan tüm evrakların kontrolü ve vize başvuru formlarınızın eksiksiz doldurulabilmesi için bizi ziyaret eder gidiş öncesi vize oryantasyonumuza katılırsınız.

Sekizinci Adım: Beraber belirlemiş olduğumuz gün ve saatte hazırlamış olduğunuz vize başvuru dosyanızla birlikte İngiltere Konsolosluğu evrak teslim ofisine gidersiniz.

Dokuzuncu Adım: Vizenizi aldıktan sonra daha önceden rezervasyonunu yapmış olduğumuz uçak biletinizi anlaşmalı olduğumuz bilet acentesinden alabilirsiniz.

Onuncu Adım: İstanbul ofisimizde gidiş öncesi katılacağınız oryantasyonumuzda size Havalimanından İngiltere’ye ilk giriş yaptığınız ana ve programınız sonlanıncaya kadar yapmanız gereken tüm işlemler hakkında bilgi verir sizi programa hazırlarız.

Scroll to Top
× WhatsApp İletişim Hattı